بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تولید کنندگان سبد میوه پلاستیکی بادوام

۵ ویژگی مهم سبد میوه صنعتینکات مهم در انتخاب سبد میوه دسته دارآشنایی با سبد میوه رنگیمشخصات قابل توجه سبد میوه باغیآنچه باید از سبد میوه یخچالی بدانیدپارامترهای موثر بر قیمت سبد میوه پلاستیکیفروشندگان انواع سبد میوه پلاستیکی بادوام

تولید کنندگان زیادی در زمینه ارائه سبد میوه پلاستیکی بادوام فعالیت دارد که هرکدام ویژگی و همچنین کیفیت منحصر به فرد خود را دارد و فروشندگان سبد میوه در هر کجای کشور که باشند می‌توانند بهترین و با کیفیت ترین محصولات را به صورت مستقیم از کارخانه تولید کننده انواع سبد میوه پلاستیکی تهیه نمایند، در زمان گذشته انواع سبد میوه باغی از جنس چوب تهیه می‌شد که قیمت بسیار بالایی داشت امروزه با پیشرفت تولید کنندگان توانسته اند ، بهترین نوع سبد میوه صنعتی را تهیه نمایید که کیفیت بسیار بالایی دارد از سوی دیگر به دلیل داشتن قیمت مناسب بیشتر مشتریان تمایل به استفاده از سبدهای تولید شده جدید پلاستیکی دارند ، البته محصولاتی سایز بندی و همچنین طرح و رنگ بسیار متنوعی دارند که شما می توانید در بازار داخلی آنها را تهیه نمایید با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتر درباره انواع سبد میوه اطلاعات کسب کنید.

تولید کنندگان سبد میوه پلاستیکی بادوام

۵ ویژگی مهم سبد میوه صنعتی

5 ویژگی مهم سبد میوه صنعتی سبد میوه صنعتی تحت نظر مهندسان و کارشناسان داخلی تولید می‌شود و از جمله ۵ ویژگی های مهم به سبد میوه صنعتی می توان به موارد زیر اشاره نمود؛

  1. طراحی با دوام و با کیفیت سبدهای میوه صنعتی باعث شده است که ما بتوانیم پس از تولید این محصول آن را به کشورهای دیگر نیز صادر می نماید زیرا تمامی فرایند تهیه و تولید آن تحت نظر مهندسان و نیروهای کارشناس می باشد.
  2. در قسمت دسته سبد میوه به گونه ای طراحی شده که شما می توانید براحتی پس از خرید میوه سبدی آن را جابجا نماید و از ایجاد صدمه و آسیب به ناحیه انگشتان دست جلوگیری می‌کند.
  3. مهمترین ویژگی سبد میوه تولید شده صنعتی از جنس پلاستیک جلوگیری از قطع درختان می باشد که باعث حفظ محیط زیست شده است.
  4. جالب است بدانید که انواع سبد میوه پلاستیکی نسبت به سبد های میوه تولید شده با استفاده از چوب درختان قیمت مناسب و ارزان تری دارد و سبب شده که باغداران بتواند با کمترین هزینه محصولات خود را ارائه بدهند.
  5. سبد میوه جدید و مدرن قابل شستشو می باشد و شما می توانید پس از خرید با شستشوی محصول جدید مرتب از آن استفاده کنید از این رو بیشتر اقتصاددانان بر این باور می باشند که سبد پلاستیکی کیفیت و همچنین طول عمر بالایی دارد و باعث کاهش هزینه‌های جانبی افراد می‌شود.

نکات مهم در انتخاب سبد میوه دسته دار

سبد میوه دسته دار کیفیت بسیار بالایی در و همچنین در هنگام تهیه و خرید این محصول باید به نکات بسیار ویژه توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین و با کیفیت ترین محصول را تهیه نمایید امروز شرکت های زیادی در زمینه تولید انواع سبد میوه دست دار فعالیت دارد بنابراین هرچه استحکام و کیفیت سبد میوه تولید شده بالاتر باشد شرکت های تولید کننده نیز می‌توانند مشتریان زیادی را جذب آمد از سوی دیگر اگر سبد میوه کیفیت پایین داشته باشد قطعاً مشتریان خود را از دست خواهید داد.

کیفیت

اولین و مهمترین نکته در هنگام تهیه و انتخاب سبد میوه کیفیت محصول می باشد شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت دارند، با کیفیت ترین نوع سبدهای پلاستیکی از از جنس پلاستیک های فشرده سفت و سخت تولید شده است البته بهترین مواد به کار برده در فرآیند تولید انواع سبدهای پلاستیکی دسته دار پلیمرها می باشد که استحکام بسیار بالایی دارد و پس از تولید مشتریان می توانند به راحتی چندین مرتبه از این سبدهای پلاستیکی استفاده کند و از سوی دیگر دسترسی داشتن به مواد پلیمری کار بسیار آسان می باشد و همین موضوع باعث شده است که کارخانه های زیادی در سراسر اروپا و همچنین آسیا در فرآیند تولید محصولات خود از جنس پلیمر استفاده نمایند.

قیمت

قیمت تهیه و خرید انواع سبد میوه پلاستیکی نیز برای مشتریان اهمیت بسیار زیادی دارد شما نیز باید حتماً علاوه بر در نظر گرفتن کیفیت قیمت را نیز در نظر کار خود قرار دهیم البته اگر شما بتوانید محصولات را به صورت عمده و تعداد بالا و مستقیم از کارخانه تهیه نمایید قطعاً قیمت تهیه و خرید آن نیز بسیار مناسب و ارزان تر خواهد بود و شما می توانید با پرداخت هزینه کمتر بهترین نوع سبد پلاستیکی دسته دار را در سایز بندی و طرح های مختلف تهیه نمایید.

نوع طراحی

نوع طراحی سبد دسته دار نیز اهمیت بسیار زیادی دارد برخی از صحبت‌ها به دلیل بی‌کیفیت بودن و غیر استاندارد بودن در هنگام استفاده باعث ایجاد فشار و همچنین خراش در قسمت انگشتان دست می شود از این رو حتما باید در این زمینه دقت بسیار ویژه داشته باشید و در هنگام طراحی و تولید محصول استانداردهای جهانی را در دل نظر قرار بدهید زیرا اگر سبد پلاستیکی کیفیت و قیمت مناسب داشته باشد اما نوع طراحی آن کارآمد نباشد شما نمی توانید در بازار داخلی مشتریان خوبی را جذب نماید.

آشنایی با سبد میوه رنگی

آشنایی با سبد میوه رنگی امروزه بیشتر باغداران برای تفکیک میوه ها و محصولات خود از انواع سبد میوه رنگی استفاده می‌کند که در بازار فروش میوه نیز شما به راحتی می توانید از انواع سبد های رنگی استفاده نمایید از جمله پرفروشترین نوع سبد های رنگی موجود در بازار می توان به موارد زیر اشاره نمود؛

سبد میوه رنگ مشکی

پرفروش ترین و بهترین نوع سبدهای میوه از رنگ مشکی می باشد البته عموما افراد می‌توانند در کارخانه های تولیدی از مواد بازیافتی نیز در فرآیند تولید سبد میوه استفاده کنید و به همین دلیل عنوان قیمت سبد میوه مشکی بسیار مناسب و ارزان تر می باشد.

البته سبدهای رنگ مشکی در سایز بندی های مختلف و همچنین طرح های متنوع تولید می شود که شما می توانید در بازار داخلی شاهد انواع مدل های مختلف این محصول باشید.

سبد میوه رنگ آبی

این سبد نیز مخصوص انواع صیفی‌جات مانند خیار و همچنین گوجه می باشد که بیشتر گلخانه ها نیز در فرایند بسته‌بندی و ارائه محصولات خود از سبدهای رنگ آبی استفاده می‌کنند.

سبد رنگ قرمز

یکی دیگر از سبدهای بسیار مهم در بازار میوه نوع رنگ قرمز آن باشد که اون برای ارائه محصولاتی مانند هلو شلیل و همچنین انار از سبد رنگ قرمز استفاده میشود.

  • سبد میوه سفید
  • سبد میوه کرم

مشخصات قابل توجه سبد میوه باغی

از زمان قدیم برای برداشت میوه ها از انواع سبدهای مختلف استفاده می‌شد که به طور کلی می‌توان به چند مدل از سبد های موجود در بازار اشاره نمود که هر کدام دارای ویژگی خود را دارند و همچنین کیفیت و استحکام آنها بسیار متنوع می باشد.

سبد میوه چوبی

استفاده از انواع سبد در سایز بندی های مختلف از زمان قدیم توسط کشاورزان و باغداران صورت نگرفته است که عموماً برای جمع‌آوری و بسته نمودن دی نمودن میوه ها از این محصولات استفاده می شده است در زمان گذشته عموماً سبد های میوه از جنس چوب تولید می‌شد زیرا مانند امروزه علم پیشرفت زیادی نکرده بود و هنوز درسی و انواع سبد های صنعتی امکان پذیر نبود البته سبدهای چوبی استحکام و مقاومت بالایی داشتند و تقریبا می توان گفت که پس از خرید می توانستید چندین مرتبه از این محصولات استفاده نمایید.

یکی از مشکلات همیشگی در هنگام طراحی و تولید سبد میوه باغی قطع درختان بسیار زیاد بود و عموماً از درختانی مانند چوب راش و همچنین درختان بلوط این محصولات تولید می‌شد همانطور که می دانید محیط زیست اهمیت بسیار زیادی برای هر کشور دارد و حفظ درختان نیز تاثیر بسیاری بر اقلیم آب و هوایی و همچنین جلوگیری از ایجاد خشکی و کمبود آب در کشور می باشد از این رو بیشتر کارشناسان بر این باور می باشد که قطع درختان برای تهیه و تولید سبد میوه کار بسیار اشتباهی می باشد و تصمیم به جایگزین این محصول گرفتند.

سبد میوه کارتنی

پس از سبد های میوه چوبی و به دلیل قطع درختان بیشمار شرکت ها برای تامین نیاز بازار داخلی از انواع چوب ها و همچنین کاغذهای بازیافتی در فرایند تهیه و تولید کارتن ها استفاده نموده اند که بیشتر کشاورزان و باغداران نیز برای بسته بندی نمودن و ارائه میوه های خود از این محصول استفاده می نموده اند مهمترین ویژگی این محصول جلوگیری از قطع درختان چوب می باشد.

اما کارتن های میوه بسیار بالایی ندارد و یکی از مشکلات همیشگی باغداران در هنگام استفاده از این محصولات ایجاد شکاف و پارگی می باشد و تقریبا می‌توان گفت که تمامی کارتون های میوه ای یکبار مصرف بوده و شما می توانید از انواع میوه های سبک برای جابجایی و حمل این محصول استفاده کنید از این رو بیشتر کشاورزان به دنبال تهیه و خرید سبد های مقاوم و با کیفیت بسیار بیشتر می‌باشند.

سبد میوه پلاستیکی

در سراسر دنیا امروزه از انواع سبدهای میوه پلاستیکی برای حمل و نقل و همچنین ارائه میوه ها استفاده می شود که تقریبا می‌توان گفت که ابتدا در کشورهای اروپایی از این محصول استفاده می نموده اند و با توجه به کیفیت بالا و همچنین جلوگیری از قطع درختان منطقه آسیا نیز تمایل به تهیه و تولید سبد های میوه پلاستیکی شد و همین موضوع باعث حفظ محیط زیست نیز می‌شود.

برخلاف انواع سبدهای چوبی و کارتنی نوع پلاستیکی آن استحکام و مقاومت بسیار بالایی دارد و شما می توانید به راحتی وزن بسیار زیادی از میوه ها را جمع آوری نموده و همچنین نکته جالب درباره انواع سبد های میوه پلاستیکی شستشوی آسان می باشد و شما می توانید پس از خرید به مدت چندین مرتبه از آن استفاده کنید بنابراین از نظر اقتصادی نیز این محصولات کیفیت بسیار بالایی دارد و بیشتر مشتریان در سراسر دنیا از سبد میوه پلاستیکی استقبال می‌ نمایند.

آنچه باید از سبد میوه یخچالی بدانید

آنچه باید از سبد میوه یخچالی بدانید سبدهای میوه مورد استقبال بیشتر مشتریان قرار گرفته است و سبب شده که بیشتر خانواده‌های ایرانی برای نگهداری میوه های خود از انواع سبدهای کوچک استفاده کنند.

غذای یخچال بسیار کوچک می باشد بنابراین کارخانه تولیدی سبد میوه ها در سایز بندی های یک کیلویی دو کیلویی و همچنین سه کیلویی ارائه می دهد که شما می توانید پس از خرید میوه های مختلف مانند خرما و شریف به صورت سبد نان را در یخچال فریزر قرار دهید.

استاندارد بودن سایز سبد‌میوه اهمیت بسیار زیادی دارد ، هرچه سایز سبد‌میوه استاندارد تر باشد برابری شما می توانید به راحتی آن را در یخچال قرار دهید و به مدت چندین هفته میوه های خود را نگهداری کنید همچنین حمل و نقل و جابجایی آنها نیز آسان تر می باشد و همین موضوع سبب شده که بیشتر خانواده ها از انواع میوه های سبدی خریداری کنند.

سبد میوه یخچالی در رنگ بندی آبی و همچنین سفید تولید می شود که بیشتر فروشگاه ها و همچنین مغازه داران برای ارائه میوه از این محصول استفاده می‌کند که باعث جذب بیشتر مشتریان نیز شده است.

پارامترهای موثر بر قیمت سبد میوه پلاستیکی

عوامل بسیار زیادی بر قیمت سبد میوه پلاستیکی تاثیر گذار می باشد قطعا اولین عامل کیفیت این محصول می باشد هرچه کارخانه تولیدی از مواد اولیه با کیفیت و بهتر استفاده کند بنابراین قیمت فروش سبد میوه نیز بیشتر خواهد بود اما هیچ گاه نباید کیفیت را فدای قیمت کنید و سعی کنید مستحکم ترین و با در آن تنوع سبدهای میوه را تهیه نمایید تا از ایجاد شکاف و پارگی در هنگام حمل و نقل میوه ها جلوگیری شود.

ایجاد ارتباط مستقیم میان تولیدکننده و مصرف‌کننده نیز از عوامل تاثیرگذار بر قیمت خرید سبد میوه می باشد زمانی که هیچگونه واسطه میان تولید کننده و مصرف کننده وجود داشته باشد بنابراین مصرف کنندگان در هر کجای کشور که باشد می‌تواند از کارخانه تولیدی مستقیماً محصول مورد نیاز خود را سفارش در و همچنین قیمت آن نیز مناسب‌تر خواهد بود.

از سوی دیگر کارخانه تولیدی به دلیل ایجاد ارتباط مستقیم با مشتریان موظف به ارائه سبد میوه با کیفیت بسیار بالا و دوام بالا می باشد تا بتواند رضایت مشتریان خود را جذب نماید و همچنین می تواند با فروش بالا در کمترین زمان ممکن سود خوبی را کسب کند از این رو ایجاد ارتباط مستقیم میان تولید کننده و مصرف کننده اهمیت بسیار زیادی دارد.

متاسفانه در بازار داخلی به دلیل نواسانات ارز قیمت محصولات ثبات ندارد و این موضوع باعث شد که قیمت خرید سبد میوه نیز دائما در حال تغییر باشد ما برای دسترسی آسان مشتریان خود وب سایت را طراحی نموده ایم که شما میتوانید با استفاده از گوشی تلفن همراه از قیمت سبد میوه به صورت آنلاین با خبر می شوید.

فروشندگان انواع سبد میوه پلاستیکی بادوام

فروشندگان انواع سبد میوه پلاستیکی بادوام فروشندگان انواع سبد میوه پلاستیکی با دوام می توانند به صورت مستقیم محصولات مورد نیاز خود را تهیه نمایید این مجموعه برای مشتریان ثابت و دائمی خود تخفیف ویژه و منحصر به فردی را در نظر گرفته که اگر شما در طول سال محصولات خود را به صورت عمده و تعداد بالا از این مجموعه تهیه کنید می توانید از فروش فوق العاده ما بهره مند شوید و بهترین سبد میوه را در قیمتی مناسب نسبت به بازار تهییه نمایید.

شما می توانید برای دیدن نوع جدیدی از سبد میوه پلاستیکی به راحتی با استفاده از گوشی تلفن همراه از کاتالوگ با دیدن نمایید همچنین پس از ثبت درخواست خرید می توانید این محصول را در محلی که خودتان مشخص نموده ای دریافت کنید.

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

 

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.