بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید عمده سبد میوه حصیری باغی

مزیت‌های قابل توجه سبد میوه دو طبقهنکات کلیدی در انتخاب سبد میوه بادوامشاخصه‌های بارز سبد میوه رنگی5 ویژگی مهم سبد میوه صنعتیآنچه باید از سبد میوه سایز کوچک بدانیدباکیفیت‌ترین انواع سبد میوه دسته دار کدامند؟پخش کنندگان سبد میوه حصیری باغی

یکی از لوازمی که برای شست شوی میوه استفاده از آن بسیار لازم می باشد، سبد نام دارد که در شکل های مختلفی تولید می شود و یک شکل آن سبد میوه 5 کیلویی نام گرفته است. سبد میوه 5 کیلویی علاوه بر کیفیت بالایی که در برگرفته است، بسیار شیک می باشد.

به همین خاطر، خرید سبد میوه حصیری باغی طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. سبد میوه دو طبقه یکی از محصولاتی می باشد که در سایز های متفاوت و در ضخامت های مختلف برای نگهداری از میوه ها تولید شده است،این سبد ها باعث سهولت در کار باغداران شده است، در زمان های قدیم‌که این سبد ها وجود نداشت باغداران با استفاده از گونی میوه های خود را برداشت می کردند، اما امروزه مراکز پخش سبد میوه پلاستیکی این محصولات را در کل کشور پخش می کنند.

خرید عمده سبد میوه حصیری باغی

مزیت‌های قابل توجه سبد میوه دو طبقه

مزیت‌های قابل توجه سبد میوه دو طبقه انواع مدل های سبد میوه بادوام بسیار زیاد می باشند، مانند: سبد پلاستیکی سبزی، سبد پلاستیکی پرتقال، سبد پلاستیکی شلیل ، سبد پلاستیکی کیوی. این محصولات در سایز های متفاوتی تولید شده است، مانند سبد پلاستیکی چهار کیلویی و یا سبد پلاستیکی هفت کیلویی و یا سبد پلاستیکی بیست کیلویی. سبد پلاستیکی بیست کیلویی برای پرتقال ها مورد استفاده قرار می گیرد

این سبد مقاومت بالایی دارد و از جنس پلاستیک با دوام‌ می باشد و علاوه بر این، اینگونه سبد ها کیفیت بالایی دارند. سبد پلاستیکی سی کیلویی هم وجود دارد، اینگونه سبد ها، سبد های کاهو می باشند و دارای منافذ بسیار بالا می باشد، اینگونه محصولات همه از جنس های ضخیم تولید شده اند و تحمل وزن میوه را دارد. نوع دیگری از سبد وجود دارد که کفی اش کاملا پوشیده است، اینگونه سبد ها برای سبزیجات مورد استفاده قرار می گیرند و بسیار با استحکام هستند،علاوه بر این این محصولات به گونه ای تولید شده اند که به میوه آسیبی نمی رساند.

زیرا دارای روزنه هایی هستند که می تواند باعث عبور جریان هوا شوند، به همین جهت از پوسیدن میوه ها جلوگیری می کند. سبد پلاستیکی ارزن می باشد، این سبد ها قیمتی مقرون به صرفه دارند. این سبدی ها برای انواع میوه های کوچک و بزرگ تولید شده اند. در این مقاله در مورد انواع مدل های سبد میوه و یا همان جعبه ی میوه مطالبی با ارزش را بیان کرده ایم.

نکات کلیدی در انتخاب سبد میوه بادوام

حال می خواهیم در مورد رنگبندی سبد میوه دسته دار برای شما مطالبی را ارائه دهیم. این گونه سبد ها در تنوع رنگی متفاوتی تولید شده اند، مانند: سبد پلاستیکی قرمز، آبی، زرد، سبز و قهوه ای ، نارنجی، مشکی و سبز پر رنگ و یا کم رنگ. همانطور که مشاهده کردید رنگبندی این محصولات بسیار زیاد می باشد و رنگبندی آن موجب شده تا مورد توجه ی اکثر خریداران قرار بگیرد،

این‌گکنه محصولات کیفیت بسیار بالایی دارند، زیرا علاوه بر اینکه بسیار کاربردی هستند، به مواد اولیه ی بسیار مرغوب تولید شده اند. سبد پلاستیکی باکیفیت باید رنگش ثابت باشد تا با شستشو رنگش از بین نرود، علاوه بر این، اینگونه محصولات به گونه ای طراحی و تولید شده اند که جای زیادی را اشغال نمی کنند. این‌گونه سبد ها در رنگ بنفش هم‌تولید شده اند که بسیار زیبا و خوش رنگ هستند.

سبد پلاستیکی میوه بسیار کاربردی و ضروری می باشد،این‌ محصولات به این دلیل در رنگ بندی زیاد تولید شده است تا باعث زیبا تر شدن قفسه ی مراکز فروش شود. این محصولات به شکل تک رنگ تولید می شوند و بسیار با کیفیت هستند، علاوه بر این باید بگوییم این محصولات به دلیل اینکه کیفیت بالایی دارند بسیار مستحکم هستند. اما بهتر است که بگوییم سبدی برای میوه های سنگین و آب داری مثل پرتقال تولید شده اند کیفیت بالایی دارند و ضخیم تر هستند، زیرا باید حجم زیادی از این محصولات را تحمل کنند، اما سبدی میوه های کم وزن ضخامت کمتری دارد.

شاخصه‌های بارز سبد میوه رنگی

شاخصه‌های بارز سبد میوه رنگی از مشخصات سبد میوه رنگی می شود گفت این محصولات در قالب بندی های مناسب و استاندارد تولید شده اند، به همین دلیل کاملا هم تراز هستند و بسیار جادار اند، علاوه بر این اینگونه محصولات با مواد اولیه ای از جنس پلاستیک تولید شده اند، پلاستیکی که به عنوان مواد اولیه مورد استفاده قرار می گیرد، بسیار مرغوب می باشد، به همین جهت است که محصول نهایی بسیار با کیفیت است و مقاومت بالایی دارد. علاوه بر این این محصولات استحکام بالایی دارند و جنس رسته هایشان هم بسیار با کیفیت است

به همین جهت تحمل وزن میوه را دارند و زمانی که سبد پر از میوه شود، دسته های سبد باز هم استحکام بالایی دارند و به هیچ عنوان نمی شکنند. از دیگر مشخصاتش می توان گفت این محصولات در سایز های متفاوت و با ضخامت های متفاوت تولید شده است، مثلا سبدی که برای میوه ی پرتقال و سیب تولید شده است، به گونه ای می باشد که می توان چند لایه در آن میوه را چیند. اما سبدی که برای میوه های تابستانه ای مانند هلو و شلیل و یا آلو تولید شده لست، سایز کوچک تری دارد و فقط می توان در این سبد ها یک لایه میوه گذاشت،

این به علت نوع میوه و نرم بودنش می باشد، زیرا اگر مانند پرتقال اینگونه میوه ها را روی هم چید باعث می شود تا میوه خراب شود و له و خمیر شود. سبد سبزی پلاستیکی هم نوع دیگری از این سبد ها می باشد. مشخصات این‌محصولات کمک می کند تا در هنگام خرید آن نگرانی از بابت جنس آن داشته باشید. .زیرا اطلاعات کاملی از این مقاله دریافت می کنید تا در حین خرید سرتان کلاه نرود و جنس بی کیفیت را به شما بدهند.

5 ویژگی مهم سبد میوه صنعتی

انواع مدل سبد پلاستیکی در این مرکز وجود دارد اطلاعات درباره سبد میوه مقاوم را در این مطلب بررسی می کنیم. سبد میوه مقاوم دارای جنس های مختلفی چون پلاستیک فشرده، چوب و غیره می باشد. این سبد های میوه دارای رنگ ثابت و زیبایی هستند و در رنگ بندی متنوع و مختلف تولید شده اند. طول و عرض این سبد ها زیاد است و در سایز های مختلفی به فروش می رسند.

سبد میوه که یکی از ابزار های ضروری در هر خانه ای به شمار می رود باید در سایز بندی مختلف و استاندارد در خانه ها وجود داشته باشند. این سبد های مقاوم از در سایز های کوچک و بزرگ تولید شده اند و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

سبد میوه صنعتی خوب باید دارای جنسی مقاوم و نرم باشد و از پلاستیک های فشرده شده تولید شده باشد، این سبد ها نباید جنسی خشک داشته باشد. سبد میوه مقاوم در طرح های مختلف به فروش می رسد و با تنوع طرحی که دارد موجب استقبال مصرف‌کنندگان از این محصول شده است.

سبد میوه ها دارای طرح های فانتزی و مدرن هستند که می توان آنها را در یخچال قرار داد بدون اینکه نگران خراب شده سبد های میوه بود. سبد میوه پلاستیکی به دلیل ویژگی های بسیار مفید و کارایی خوبی که دارد همواره مورد استقبال عده کثیری از افراد در سراسر نقاط واقع شده است و از این رو، فروش این محصولات رشد چشمگیری را داشته و رونق فراوانی را برای عرضه و پخش آن در کشور به ارمغان آورده است.

ا مروزه فروش عمده این محصولات ، یکی از دلایل مهمی است که توانسته نقش مهم و مثبت بسیاری را در بازار عرضه و توزیع این محصول به همراه آورد به گونه ای که این امر باعث شده در میزان کاهش و ارزان تر شدن قیمت نهایی این محصولات اثرگذاری فراوانی را به دنبال داشته باشد و مشتریان به راحتی می توانند خرید سبد پلاستیکی را با قیمتی شگفت انگیز تهیه نمایند و موجب سودآوری خوبی برای آنان گشته است.

علاوه بر این، عرضه غیر حضوری و آنلاین بهترین سبد پلاستیکی بزرگ در تمامی نقاط یکی دیگر از عوامل مهمی است که در افزایش بازار این محصول نقش بسزایی را به دنبال داشته به نحوی که علاقمندان در هر کجا که باشند به سهولت و در زمان کوتاهی می توانند سبد را از فروشندگان سبد پلاستیکی سفارش نمایند و از آن به خوبی بهره مند شوند.

آنچه باید از سبد میوه سایز کوچک بدانید

آنچه باید از سبد میوه سایز کوچک بدانید تولید سبد میوه سایز کوچک امروزه به یکی از ضروریات درآمده است به این معنی که روز به روز نیاز به این محصول بیشتر می شود زیرا جعبه های چوبی دیگر کارایی لازم را ندارند و به صورت یک بار مصرف بیشتر عمل نمی‌کنند یا حداکثر بعد از چند بار استفاده لق می شوند ولی انواع پلاستیکی این محصول می‌توانند دوام و ماندگاری همیشگی داشته باشند

به خصوص وقتی از پلاستیک درجه یک و باکیفیت ساخته شده باشند می توانند سال‌های سال از آنها استفاده کرد. در تولید این سبدها معمولا از روش تزریق پلاستیک استفاده می شود به این معنی که دستگاه و خط تولید ویژه برای این سبدها طراحی شده اند که دارای قالب های آلومینیومی و مشخصی هستند که پلی اتیلن مذاب یا پلی‌پروپیلن مذاب درون آنها تزریق می شود و پس از سرد شدن و جدا شدن قالب ها این سبدها آماده استفاده می باشند

بنابراین ماده اولیه و اصلی برای ساخت این سبدها همان پلی اتیلن یا پلی‌پروپیلن است که تزریق آن در قالب های مشخص می تواند باعث شود که شکل اصلی جعبه شکل بگیرد. با طراحی قالب های متفاوتی برای این جعبه ها می توان انواع بسیار متفاوتی از آنها را تولید نمود و برای میوه‌های گوناگون جعبه های اختصاصی را تولید کرد؛

در خط تولید این سبدها گرانول پلی اتیلن وارد مخزن اولیه دستگاه می شود و پس از ذوب و تزریق شدن به درون قالب ها و در نهایت از سرد شدن آنها می‌تواند زواید اضافی را از سبد های تولیدی حذف کرده و به این ترتیب و آنچه که به دست می‌آید سبدی است که همه ویژگی‌های یک سبد میوه عالی را دارا است. در خط تولید این محصول بستگی به امکانات و تجهیزات دستگاه معمولاً یک اپراتور می تواند برای فرایند تولید کافی باشد و به این ترتیب تولید این محصولات با حداقل هزینه ها قابل انجام است.

باکیفیت‌ترین انواع سبد میوه دسته دار کدامند؟

در هنگام خرید سبد میوه یخچالی به برخی از نکات باید توجه کرد.نکاتی مانند:اندازه و وزن سبداولین نکته برای خرید سبد میوه توجه به اندازه و وزن محصول می باشد. از نظر اندازه یادتان باشد که سبد شما باید به حدی بزرگ باشد که بتوانید تمام میوه های مورد نظرتان برای پذیرایی در جلوی مهمان یا مهمانانتان را در آن قرار دهید. ضمن اینکه یادتان باشد بهتر است در هنگام خرید سبد میوه حتما به مصرف روزانه میوه ای خود و یا مهمانانی که به خانه تان می آیند نیز توجه لازم را داشته باشید. در خصوص وزن نیز همواره خرید سبدهایی سبک را پیشنهاد می کنیم؛ زیرا با قرار دادن میوه در داخل سبد، آن ها به خودی خود سنگین می شوند. جنس سبدنکته دوم در انتخاب سبد میوه توجه به جنس بدنه آن می باشد.

در این خصوص شما با محصولاتی مواجه خواهید شد که از جنس پلاستیک، فلز و یا چوب ساخته و پرداخته شده اند. یادتان باشد که در کنار تعیین جنس مورد استفاده در سبد خود حتما به قابلیت شستشوی آسان آن و حتی امکان قرارگیری سبد در داخل مایکروویو نیز توجه کافی را داشته باشید. انتخاب رنگ و طرح سبداینکه سبد میوه شما از چه رنگ و طرحی برخوردار باشد، نکته ای است که انتخاب آن بسته به سلیقه و نظر خودتان دارد. با این حال اما اگر نظر ما را می خواهید بهتر است که رنگ و طرح آن با دیگر ظروف سرو و پذیرایی منزل شما و خصوصا پیش دستی های همیشه موجود بر روی میز پذیرایی تان در هماهنگی کامل قرار داشته باشد. دسته و کفی فاکتور مهم بعدی در انتخاب سبد میوه توجه به وجود دسته برای سهولت در حمل و جا به جایی آسان تر محصول می باشد.

البته در کنار این موضوع توجه به وجود کفی برای قرار گیری راحت تر میوه ها بر روی آن نیز می تواند حائز اهمیت باشد. به هر حال این را باید مجددا متذکر شویم که هم وجود دسته و هم وجود کفی فقط و فقط بسته به سلیقه و نظر شخصی خود شما خریداران عزیز دارد. درب دار یا بدون درباینکه سبد میوه تان دارای درب باشد یا نباشد نیز از آن دسته مواردی است که انتخابش تنها بر عهده خودتان است. درب دار بودن ظرف با وجود منافذی در کناره های آن سبب می شود تا از نشستن گرد و غبار موجود در محیط و یا حشرات بر روی میوه ها جلوگیری بعمل آورید. همچنین این قابلیت از زود پلاسیده شدن و خراب شدن میوه هایتان نیز جلوگیری می کند.قیمت سبد میوه قیمت سبد میوه با توجه به جنس و کیفیت آن و همچنین اندازه کلی سبد مشخص می شود.

پخش کنندگان سبد میوه حصیری باغی

پخش کنندگان سبد میوه حصیری باغی در عرضه سبد میوه، رقابت زیادی شکل گرفته است و این امر باعث شده تا به اشتغال زایی افراد جامعه کمک بزرگی شود.. این عرضه کننده ها در تلاش هستند تا بهترین و با کیفیت ترین سبد میوه ارزان را تهیه تا عنوان فروش سبد میوه آبکش دار را در بازار به دست گیرند.

در صورتی که به دنبال خرید سبد میوه ارزان هستید، به این افراد عرضه سبد میوه مراجعت داشته باشید تا در سبد میوه باکیفیت و قیمت به شما تضمین داده شود. علاوه بر آن که هر دو طرف معامله به سود مناسبی دست خواهند یافت. به دلیل آن که مواد اولیه تولید سبد میوه دوطرفه آبکش دارف هر روز گران تر می شود، سبد با قیمت های گوناگونی به فروش می رسند. این قیت ها بر اساس المان های مشخصی تعیین و سپس جهت فروش به بازار عرضه می شوند. لازم به ذکر می باشد که سبد میوه دوطرفه آبکش دار، اندازه و سایز مختلفی دارند که هر کدام از آن ها نیز در تنوع رنگی و شکلی گوناگونی به چشم می خورند. مرجع فروش سبد میوه پلاستیکی این محصول را به خارج از ایران ارسال می کند.

سبد میوه سایز بزرگ از سبد هایی است که در تولید آن از مواد پلاستیکی استفاده شده است و به صورت متفاوتی وارد بازار می‌شود خرید سبد های مورد نظر به صورت عمده را می‌توان با مراجعه به کارخانجات سبد پلاستیکی و یا نمایندگی هایی که در سراسر کشور فعالیت می‌کنند انجام داد و در این سایت سفارش عمده سبد میوه سایز بزرگ پذیرفته می‌شود و با مقایسه قیمت ها می توان به قیمت جزئی و قیمت عمده در بازار دست یافت. در این سایت علاوه بر امکان خرید عمده تخفیفات ویژه‌ای برای مشتریان در نظر گرفته شده. برای خرید سبد میوه سایز بزرگ به مراکز فروش مستقیم مراجعه کرده و پس از کسب اطلاعات لازم در خصوص انواع مختلف ، قیمت آن و کیفیت متریال اولیه خرید خود را نهایی کنید. تولید کننده سبد میوه سایز بزرگ نهایت سعی خود را می کند تا میزان تولیدات کارخانه ها را در نظر بگیرد و فعالیت های خود را بر همین مبنا تنظیم نماید.

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

 

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.