بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

عرضه کننده سبد میوه پلاستیکی

دانستنی‌ها در مورد سبد میوه یخچالی5 ویژگی مهم سبد میوه صنعتیمزیت‌های خاص سبد میوه باغیشاخصه‌های بارز سبد میوه دو طبقهآشنایی مختصر با سبد میوه رنگیمشخصات قابل توجه سبد میوه پلاستیکی تاشوپخش مستقیم سبد میوه پلاستیکی

سبد میوه پلاستیکی را امروزه حتما در مغازه ها، تره بارهای میوه و همین طور در باغات میوه به وفور دیده اید. سبد میوه در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شود و بر اساس همین ابعاد می تواند وزن های متفاوت از میوه هایی که درون آن جای گرفته اند را تحمل نماید. سبدها در رنگ های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. این سبدها باعث شده اند که به مراتب دیرتر میوه درون آن ها فاسد شود زیرا بدنه و کف این سبدها دارای سوراخ هایی است که به راحتی جریان هوا در آن عبور می کند.

عرضه کننده سبد میوه پلاستیکی

دانستنی‌ها در مورد سبد میوه یخچالی

دانستنی‌ها در مورد سبد میوه یخچالی سبد میوه یخچالی معمولا از پلاستیک درجه یک ساخته می شود و مواد نفتی درون آن بسیار مرغوب است و جز پلاستیک های یک بار مصرف به شمار نمی آید و بعد از هر بار استفاده، دوباره می توان از آن استفاده نمود. معمولا این سبدها به خانم های خانه دار این انگیزه را می دهند که قبل از اینکه میوه ها وارد این سبدها شوند شسته شوند و بعد در درون این سبدها گنجانده شوند، بنابراین هنگامی که هر کدام از اعضای خانواده خواستند میوه میل نمایند به راحتی می توانند از میوه های درون سبد بدون اینکه دوباره بشویند استفاده کنند.

عمدتا تولیدکنندگان سبد میوه یخچالی سعی می کنند آن را در رنگ های جذاب، متنوع و مشتری پسند با شکل های زیبا در ابعاد گوناگون طراحی نمایند. اهمیت ظاهر این سبدها برای کسانی که می خواهند درون یخچال شان نظم و زیبایی چشم گیری داشته باشد بیشتر است.سبدها بر اساس شکل و ظاهر به سه دسته سبد میوه یخچالی بدون دسته و سبد میوه با دسته و همین طور سبد میوه یخچالی درب دار تقسیم بندی می شوند.

بعضی سبدها به گونه ای طراحی شده اند که امکان اینکه سبد دیگری بر روی آنها قرار گیرد وجود دارد. از این سو به راحتی می توان از همه ی محیط یخچال استفاده نمود و میوه های بیشتری در درون یخچال نگه داریم. سبدها سبب می شوند طول عمر میوه ها افزایش یابد و دیرتر خراب شوند و از کپک زدگی آنها جلوگیری می نماید. تهیه ی این سبدها برای کسانی که به مسئله ی عدم اسراف اهمیت زیادی می دهند بسیار توصیه و پیشنهاد می شود.

سبدهای میوه به گونه ای طراحی شده اند که مناسب برای انواع یخچال ها، حتی یخچال های قدیمی می باشند. اگر از آن دسته افرادی هستید که نظم و ترتیب یخچال باعث می شود حال شما خوب شود و از به هم ریختگی درون یخچال کلافه می شوید حتما از این سبدها در جهت ایجاد نظم استفاده نمایید. شما می توانید با توجه به نوع یخچال تان و همین طور سلیقه شخصی خودتان، بهترین نوع سبد میوه یخچالی را برای خود برگزینید.

5 ویژگی مهم سبد میوه صنعتی

در گذشته از جعبه های چوبی برای حمل میوه استفاده می کردند. امروزه سبد میوه پلاستیکی جای آنها را گرفته است. این سبدها نسبت به سبدهای چوبی کارآیی بهتری دارند. یکی از فواید مهم آنها این است که دیگر از چوب درختان برای تهیه ی سبد چوبی استفاده نمی شود و همین موضوع کمک زیادی به حفط محیط زیست می کند.

سبد میوه صنعتی همان طور که از نامش معلوم است در صنایع مختلف از آن استفاده می نمایند. یکی از این صنعت ها که از این سبدها در آن زیاد استفاده می شود، صنعت کشاورزی است. سبد میوه در باغات مزیت های فراوانی دارد و همین ویژگی ها و فواید باعث شده باغداران آنها را تهیه نموده و برای حمل میوه ها از آنها استفاده کنند. سبد میوه صنعتی مانند سبد یخچالی در ابعاد مختلف و همین طور رنگ متفاوت تولید می شود. این سبدها قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارند. حال، به ۵ ویژگی مهم سبد صنعتی میوه اشاره می کنیم.

١. سبدها بسیار سبک هستند و در عین سبک بودن می توانند تحمل وزن بالایی داشته باشند.

٢. سبدها در مقابل انواع خطرات مثل حلال های شیمیایی، در مقابل الکتریسیته، گرما و سرما بسیار بادوام هستند و طول عمر بالایی دارند.

٣. از مواد پلی اتیلنی سبد میوه صنعتی ساخته شده است و پلی اتیلن به کار رفته در آن برای سلامتی انسان ضرری ندارد، از همین رو وزارت بهداشت مجوز استفاده از این سبدها برای حمل میوه را به باغداران داده است.

۴. قرار دادن میوه در سبدها باعث ایجاد نظم در فرآیند چیدن میوه ها می شود.

۵. قابلیت جا به جایی میوه ها با کمک سبدها خیلی راحت تر شده است.

همه ی موارد گفته شده برخی از فواید و قابلیت های سبد میوه بود. باغداران برای اینکه کیفیت میوه های خود را حفظ نمایند حتما به فکر استفاده از این سبدها می افتند. چیدن میوه ها و قرار دادن آنها در این سبدها باعث می شود، باغداران حمل و نقل راحت تری داشته باشند و به طور کلی فرآیند برداشت محصول و رساندن آنها به صورت عمده به دست مشتری توسط این سبدها لذت بخش تر شود.

مزیت‌های خاص سبد میوه باغی

مزیت‌های خاص سبد میوه باغی اگر به باغات هنگام برداشت محصولات تره و بار سری بزنید انواع سبد میوه باغی را در ابعاد و رنگ های مختلف مثل زرد، سبز و … مشاهده می نمایید. ابعاد مختلف آن ها برای تحمل وزن سبک تا سنگین میوه قابل استفاده است. وطیفه ی این سبدها بسته بندی میوه، نگهداری از آن و همین طور حمل و نقل آسان میوه است. حال، باغداران بسته به نوع میوه سبدهای مناسبی را برای بسته بندی انتخاب می کنند. مواد پلاستیکی مرغوب در آنها باعث شده در مقابل انواع آسیب ها مانند وزن سنگین، شرایط بد آب و هوایی همچنان استحکام خود را حفط نمایند.

سبد میوه باغی مهم ترین مزیتش این است که باعث می شود ظاهر میوه دچار آسیب هایی مانند زدگی، له شدگی و چروکیدگی نشود و همچنان ظاهر باطراوت خود را حفط نماید. اگر باغداران به این موضوع اهمیتی ندهند ممکن است باعث خساراتی به محصولات خود شوند و در نتیجه زحمات آنها به باد می رود و به تبع آن سود حاصل از پرورش میوه پایین می آید. قیمت مناسب سبدهای میوه باعث شده دیگر باغداران هیچ بهانه ای برای عدم ستفاده از آنان برای نگهداری و حمل میوه ها نداشته باشند.

سبد میوه در بهترین استانداردها تولید می شود. این سبدها به گونه ای تولید می شوند که می توانند به راحتی بدون اینکه باعث خرابی میوه های زیرین در سبدهای پایین تر شوند بر روی یک دیگر قرار گیرند. همین امر سبب می شود هنگام چیدن میوه ها سبدها جای کمی را اشغال نمایند و با دسته ای که بر روی بدنه ی آنها قرار گرفته است، بسیار کار حمل و نقل میوه ها را آسان نموده است.

شاخصه‌های بارز سبد میوه دو طبقه

با استفاده از سبد میوه دو طبقه می توان میوه های بیشتری در این سبد جای داد. این سبدها به گونه ای طراحی شده اند که میوه شسته شده درون آنها به خوبی آبگیری می شود. اسن سبدها از جنس پلاستیک مرغوب و درجه یک ساخته شده اند و در مقابل بسیاری از آسیب ها همچنان مستحکم و بادوام نیز هستند. این سبدها به راحتی در هر جای آشپزخانه قرار می گیرند و در زیر بعضی از آنها چرخ هایی غلتان برای کمک به حمل و نقل آسان تر قرار گرفته است.

این سبدها باعث می شوند میوه در چند روز همچنان کیفیت خود را حفظ نماید. سبد میوه دو طبقه به شکل های مختلفی مثل مستطیل و یا مربع و حتی مثلث در بازار عرضه شده است و رنگ های جذابی برای تولید آن به کار رفته است. سبد های میوه باعث می شوند اسراف کمتری شود و معمولا خانوارها به اندازه سبدهای میوه ای که برای این منظور تهیه کرده اند میوه می خرند. مواد پلاستیکی در درون این سبدها هیچ گونه آسبی به سلامت انسان وارد نمی کند.

سبدهای میوه دو طبقه برای خانوارهایی که فضای آشپزخانه شان کوچک است بسیار کارآمد و مفید است و این افراد می توانند با استفاده از این سبدها به طول عمر میوه های خریداری نموده بیفزایند و به نوعی کمک زیادی به حفط بودجه مالی خانواده کنند. اگر به هر دلیلی به تهیه ی این سبدها علاقه مند شدید حتما آنها را خریداری کنید زیرا آنها استفاده های فراوانی برای شما خواهند داشت.

آشنایی مختصر با سبد میوه رنگی

آشنایی مختصر با سبد میوه رنگی سبد میوه رنگی در روحیه آدم ها تاثیر فراوانی دارد و دیدن سبدهایی با رنگ های شاد که پر از میوه های خوش رنگ و خوشمزه هستند باعث ایجاد حال خوب در انسان می شوند و همین امر باعث می شود اشتهای ما به خوردن میوه ها افزایش یابد. داشتن خواص و فواید زیاد انواع میوه ها بر همگان آشکار است. قرار دادن میوه هایی که از یک نوع هستند در یک سبد و میوه های نوع دیگر در سبد میوه رنگی دیگر سبب ایجاد نظم خواهد شد و همین دسته بندی به زیبایی یخچال شما می افزاید و شما با هر بار باز کردن درب یخچال از ترتیب و زیبایی آن لذت می برید.

لزوم استفاده از سبد رنگی میوه برای خانواده های پرجمعیت یا خانواده هایی که سرانه مصرف میوه در آنها بالا است بسیار پر رنگ تر است. میوه های زیاد در انواع مختلف به راحتی در این سبدها دسته بندی می شوند. این دسته بندی کمک بسیاری می کند تا میوه های متنوع روی هم انباشته نشوند. انباشتگی میوه خود باعث خرابی در آنها می شود و کپک هایی بر روی میوه ایجاد می کند.

اگر در خانه کودکانی دارید که بسیار میوه میل می نمایند و هر بار برای خوردن میوه به سراغ یخچال می روند این دسته بندی میوه ها و نظم درون یخچال به وسیله ی این سبدهای رنگی باعث می شود آنها به راحتی میوه مورد نظر خود را انتخاب نموده و از به هم ریختگی یخچال جلوگیری می کنند. با توجه به آنچه گفتیم، استفاده از سبد میوه رنگی یخچال برای هر خانه ای لازم و ضروری است و باعث رضایت افراد خانواده به خصوص مادران و خانم های خانه دار می شود.

مشخصات قابل توجه سبد میوه پلاستیکی تاشو

سبد میوه پلاستیکی تاشو مناسب برای آشپزخانه است. این سبد پرکاربرد برای نگهداری انواع میوه بسیار کارآمد است. سبد تاشو به مانند دیگر سبدها از رنگ های جذاب و متنوعی بهره مند هستند و همین رنگ ها باعث ترغیب مشتریان برای خرید آنها می شوند. پلاستیک استفاده شده در آنها بسیار بهداشتی است و خطری برای جان انسان ها ندارد. سبد میوه تاشو در اندازه های گوناگون تولید می شود. اگر به سبد تاشو بزرگ نیازمند هستید و میزان خرید میوه شما بسیار بالاست بنابراین از سبد میوه تاشو بزرگ استفاده نمایید تا نیاز شما را برطرف نماید.

قابلیت تا شدن در این سبد از ویژگی های مهم و کاربردی به شمار می رود. اگر در خانه میوه نداشتید، می توانید این سبدها را به راحتی تا کرده و در هر جایی که لازم است بگذارید. فضایی که این سبدها اشغال می کنند بسبار کم است بنابراین کسانی که آشپزخانه کوچکی دارند حتما از این نوع سبدها استفاده نمایند. پایه ای که در این سبدها استفاده شده است بسیار مقاوم است، و تحمل وزن زیادی دارد. این سبد خود می تواند بعد از شستشو میوه آبگیری آن را انجام دهد.

این سبدها نسلی نوین از سبدهای میوه هستند که به تازگی تولید شده اند و از محبوبیت بالایی به سبب تا شدن بهره مند هستند.

پخش مستقیم سبد میوه پلاستیکی

پخش مستقیم سبد میوه پلاستیکی سبد میوه در رنگ ها و کاربری های متفاوت به وسیله ی تولید کنندگان ایرانی تولید می شود. میوه محصولی آسیب پذیر است که اگر به درستی بسته بندی نشود سبب می شود به راحتی ضربه ببیند. سبدهای میوه این مهم را ایفا می کنند و میوه ها با نظم و ترتیب در باغات کنار هم قرار می گیرند و سپس برای عرضه به میدان های تره بار شهر ارسال می شوند. یکی از مواردی که باعث می شود باغداران به استفاده از آنها ترغیب شوند قیمت آنها است. قیمت این سبد ها باید با قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای در اختیار باغداران میوه قرار بگیرد.

مجموعه هایی مثل شرکت ما سبد میوه را با کیفیت بسیار عالی تولید می کنند که علاوه بر کیفیت عالی بسیار بادوام نیز هستند. از دیگر خصوصیات سبدهای مجموعه ما قیمت منصفانه آن است.پخش سبد میوه توسط شرکت ما به تعداد بالا صورت می گیرد. عرضه مستقیم و بدون واسطه آنها رضایت مشتریان را به دنبال دارد. سایت اینترنتی شرکت قیمت این سبد ها را در خود درج نموده است. شما با مراجعه به پایگاه اینترنتی ما می توانید ضمن اطلاع از قیمت سبد میوه، از مشاوره فروش به صورت رایگان بهره مند شوید.

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

 

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.