بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

عرضه کنندگان بطری پت دسته دار

معرفی انواع بطری پت دسته دارتوزیع بطری پت دسته دار

امروزه ایران تولید کننده و صادر کننده بطری پت دسته دار می باشد که برای عرضه روغن های خوراکی و نوشیدنی های مختلف از آن استفاده می کنند و به کشور های خارجی و داخلی عرضه و صادر می شود. و در اندازه های مختلف و رنگ های متفاوت تولید می شود . 

عرضه کنندگان بطری پت دسته دار

معرفی انواع بطری پت دسته دار

معرفی انواع بطری پت دسته دار در حال حاضر در کارخانه ها ی تولیدی بطری پت دسته دار را به شرکت ها و تولید کننده های روغن ها، نوشیدنی ها، ترشیجات است ارسال می کنند که این بطری ها از نظر ظاهری و رنگ متفاوت بوده است .

بطری های پت دسته دار به دلیل شرکت های تولید کننده ای که در شهر های مختلف می باشد دارای کیفیت های متفاوتی است و به دو صورت بطری تولید می شود: یکی در شرکت های پتروشیمی که بهترین و با کیفیت ترین نوع می باشد و از مواد سالم و استاندارد استفاده می شود. و دیگری با ضایعات بطری های پلاستیکی تولید می شود که این نوع دارای کیفیت پایین تر و ارزان تر می باشد و از استحکام و مقاومت کمتری برخوردار است. 

بطری ها پت در دو مدل و در حجم های مختلف که هر کدام بسته به موادی که در آن قرار می گیرد متفاوت می باشد که بدون دسته و دسته دار است که دارای انواع مختلف تولید می شود از جمله: گرد که بیشتر برای نوشیدنی ها می باشد، چهار گوش و کتابی که برای روغن های گیاهی و صنعتی مناسب است . و بطری های پت دو نوع شفاف و رنگی می باشد. بطری پت دسته دار بیشتر برای روغن های صنعتی استفاده می شود و در اندازه های یک لیتری به بالا است.

 بطری های پت در کارگاه ها به صورت دستگاه های اتوماتیک تولید می شود و دارای سطح یک نواخت و شفافیت بالایی می باشد که باعث می شود خریدار را به سمت خودش بکشاند. و این نوع بطری ها بسیار پر کاربرد و مفید می باشد و می توان گفت برای هر محصولی  استفاده می شود به راحتی شکسته و ترک بر نمی دارد و قابل بازیافت می باشد. به دلیل سبک بودن آن می توان راحت تر حمل شود. 

توزیع بطری پت دسته دار

توزیع بطری پت دسته دار در ایران تولید کننده های زیادی به تولید و توزیع بطری پت می پردازند که فروش و عرضه بطری دسته دار به صورت عمده و با استاندارد های جهانی مقرون به صرفه می باشد .

بطری پت دسته دار را می توان به صورت حضوری و اینترنتی خریداری کرد. و قیمت بطری ها بسته به وزن و طرح آن که دسته دار یا بدون دسته باشد متفاوت است.  

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

 

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.