بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش بطری پت رنگی

بهترین بطری پت رنگیمرکز خرید بطری پت رنگی

در بسیاری از کشور های دنیا برای تولید رزین بطری و رشته های پلی استر از پت که اسم علمی آن پلی اتیلن ترفتالات است استفاده می کنند. اما در کشور ما بیشتر از پت برای تولید بطری نوشابه استفاده می شود. استفاده از بطری پت رنگی از جنبه های مختلف برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان و محیط زیست مفید است. 

فروش بطری پت رنگی

بهترین بطری پت رنگی

بهترین بطری پت رنگی اسید ها و الکل ها در حضور یک کاتالیست با هم ترکیب می کنند و پت تولید می کنند. با حرارت کافی مواد با یکدیگر ترکیب می شوند این مواد در ابتدا به صورت مونومر هستند پس از مخلوط شدن اتیلن به صورت تقطیر خارج شده و پت تولید می شود. 

پت ها مزایای بسیار زیادی دارند که در این جا به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم: 

● در برابر شکستگی مقاوم هستند.

● مانع از ورود گاز ها و دما به درون بطری می شوند.

● برخلاف شیشه و فلز وزن کمی دارند و همچنین نسبت به آن ها ارزان تر هم هستند.

●مایع درون بطری با آن واکنش نمی دهد.

● در کمتر از  دو سال ۳۰ درصد  آن تجزیه می شود و همچنین مقدار جایی که برای دفع آن در نظر گرفته می شود نسبت به بطری های فلزی بسیار کم است. به طور مثال می توان ۸ تن از پت های زباله را در ۱۰ متر مکعب جا داد در حالی که در ۱۰ متر مکعب فقط ۴۰۰ تن بطری فلزی می توان دفع کرد.

بطری های پت در زندگی امروز بشر بسیار حائز اهمیت اند بسیاری از وسایلی که در اطراف ما وجود دارد از نوع بطری های پت هستند که به صورت رنگی در رنگ های مختلف هم دیده می شوند. مثلا بطری دوغ، نوشابه، شربت، شامپو، روغن موتور و… .

البته این بطری ها بصورت غیر رنگی نیز تولید می شوند و نمونه بارز آن بطری های آب معدنی است که ظاهری شیشه ای مانند و شفاف دارند و بدون رنگ هستند.

مرکز خرید بطری پت رنگی

مرکز خرید بطری پت رنگی بطری های پت در اندازه های متفاوت، رنگ های مختلف و طرح های متنوعی تولید می شوند و مصرف کننده با توجه به نیازی که دارد و نوع محصولی که تولید می کند از آنها استفاده می کند. فروش بطری رنگی از طریق تولید کنندگان این محصول انجام می پذیرد و معمولا مرکز فروشی در سطح شهر ندارند چرا که خرید بطری رنگی از طرف تولید کنندگان مواد آشامیدنی و غذایی یا بهداشتی و … است و طرفین طی قراردادی با یکدیگر همکاری می کنند‌.

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

 

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید