بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مرکز پخش گلدان سطلی پلاستیکی

بهترین گلدان سطلی پلاستیکیقیمت گلدان سطلی پلاستیکی

با گسترش علم شیمی و پیشرفت در زمینه پتروشیمی، استفاده از مشتقات نفتی در ایران بسیار رواج پیدا کرده، گلدان سطلی پلاستیکی از جمله این وسایل کاربردی است.

مرکز پخش گلدان سطلی پلاستیکی

بهترین گلدان سطلی پلاستیکی

بهترین گلدان سطلی پلاستیکی

بهترین گلدان سطلی پلاستیکی باید از مواد اولیه باکیفیت برای ساخت آن استفاده شده باشد، همچنین دارای قیمت مناسب و به صرفه برای خریدار باشد، زیرا خریدارانی به سمت این کالا می روند که بیشتر به دنبال قیمت پایین و به صرفه هستند، این گلدان ها بیشتر برای گلکاری بعنوان گلدان موقت برای فروش، برای کاشت نهال و نشا مورد استفاده قرار می گیرد به این گلدان ها گلخانه سیار نیز می گویند. به دلیل قیمت به صرفه این محصولات تولیدکنندگان از این کالا به عنوان ظرف موقت و برای فروش استفاده می کنند.

باید مواد اولیه این گلدان ها دارای کیفیتی باشد که در برابر سرما و گرما مقاوم باشد و ترک بر ندارد همچنین این گلدان ها باید دربرابر فشار و ضربه مقاومت نسبی داشته باشند.

این محصول در اندازه و سایز های مختلفی تولید می شوند، این موضوع سبب شده برای کاربری های مختلف مورد استفاده باشد. به گلدان های سطلی بزرگ گلخانه سیار نیز میگویند. برای تولید نهال و گل در این گلدان ها باید نسبت ریشه به ساقه را در نظر گرفت و سایز مناسب برای تولید گل و گیاه مورد استفاده قرار داد.

یکی از ویژگی این گلدان ها این است که به هر شکلی در بازار یافت میشود و دارای تنوع در تولید می باشد.

قیمت گلدان سطلی پلاستیکی

قیمت گلدان سطلی پلاستیکی

قیمت این گلدان ها بسیار نسبت به گلدان های موجود در بازار کمتر بوده و تولیدکنندگان نهال و گل های تزیینی به صورت عمده این محصول را سفارش داده و از آن به عنوان گلدان موقت استفاده می کنند، بااین کار هزینه های تولید به صورت چشمگیری پایین آمده و دارای صرفه اقتصادی است. 

برای اطلاع از قیمت این محصول باید به مراکز فروش عمده این کالا که پخش گلدان سطلی را انجام میدهند مراجعه شود ویا با مدیر فروش کارخانه تولید کننده این کالا تماس گرفت، همچنین میتوان به سایت های اینترنتی که به صورت فروشگاههای عرضه کننده این محصول فعال هستند مراجعه نمود و از قیمت انواع این محصولات آگاه شد.

قیمت گلدان پلا به دلیل اینکه از مواد بازیافتی و درجه چند تولید میشود دارای قیمت پایینی بوده ولی در عین حال کاربردی و مقاوم است ودر بسیاری از پروژه های تولیدی صرفه اقتصادی دارد.

خریداران که به فروشگاههای عرضه این محصول، برای خرید عمده دسترسی ندارند میتوانند با مراجعه به سایت های اینترنتی فعال در این زمینه محصول مورد نظر را به هر تعداد که مایل هستند سفارش دهند و در هرجای ایران که تمایل داشته باشند محصول را تحویل بگیرند.

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

 

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.