مشاوره و سفارش

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

انواع پلاستیک

بزرگترین مرکز خرید انواع پلاستیک در سراسر ایران نمونه های متنوعی از این محصولات را برای مشتریان ارائه کرده است. در این نمونه ها می توان تنوعت بالایی را مشاهده کرد که همین تنوع باعث شده تا مصرف کننده انتخاب های بهتری داشته باشد. از تولیدات گسترده ای که در بزرگترین مرکز خرید انواع پلاستیک در بازار ایران دیده می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:پلاستیک دسته دار ۲. پلاستیک بسته بندی ۳. پلاستیک زباله ۴. پلاستیک گلخانه ای ۵. پلاستیک فریزری ۶. پلاستیک پوشش دهی ۷. پلاستیک ضخیم ۸. پلاستیک های متری

انواع ظروف پلاستیکی

خرید انواع ظروف پلاستیکی چند تکه در مدل ها و رنگ های متنوع، بدون واسطه توسط فروشنده های مستقیم قابل انجام است. برای خرید عمده و ارزان قیمت ظروف پلاستیکی حتما با این مجموعه ارتباط بگیرید. ظروف پلاستیکی در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. به ویژه ظروف پلاستیکی یک بار مصرف که امروزه بسیار کاربرد دارند. تولید کنندگان این ظروف، به دلیل بازار خوبی که دارند، هر روزه متنوع ترین ظروف را وارد بازار می کنند. تا بتوانند نیاز مشتری های خود را رفع کنند. در زیر برای شما انواع ظروف پلاستیکی را معرفی خواهیم کرد، که توسط این مرکز به فروش می رسد.

بطری پلاستیکی

امروزه برای نگهداری از مایعات از نظر توجه به مسائل بهداشتی، استفاده از ظروف شیشه ای و پلاستیکی رونق زیادی پیدا کرده است. اهمیت نگهداری مایعات در مدت زمان طولانی، باعث استقبال مردم از این ظروف شده‌است. در تولید و بسته بندی کردن این محصولات از ظروف های دربسته و بطری های پلاستیکی استفاده می شود. ظروف نگهداری از مایعات باید دارای شاخصه های مختلفی باشد که از نظر بهداشتی هم مورد تایید قرار بگیرد. امروزه بسیاری از کارشناسان بهداشتی استفاده از ظروف پلاستیکی برای بسته بندی این محصولات به صورت عمده تایید کردند.

فرم مشاوره و سفارش
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درباره ما :

بازرگانی پالیز پلاستیک فعالیت خود را در زمینه تولید و فروش محصولات پت و پلی اتیلن از جمله انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی، به صورت عمده و مستقیم از کارخانه جهت استفاده در داخل کشور و صادرات به کشورهای همسایه عرضه می نماید.

مدیر بازرگانی پالیز پلاستیک

محمد عسکری